Zrcadlo

Zrcadlo je nezbytnou součástí každé domácnosti, selského stavení i chalupy a v minulosti tomu nebylo jinak. Vyrábíme zrcadla ze smrkového i dubového dřeva s povrchovou úpravu i bez povrchové úpravy. Zrcadla jsou určena do interiéru či na venkovní zastřešené plochy. Vybraná zrcadla jsou často dodávány jako součástí nočního stolku, uplatnění ale nachází také v předsíních či pergolách.

Povrchová úprava je provedena se speciálním patinováním, které je našim tajným know how. Díky tomuto povrchovému patování  u nábytek zapadne do interiérů se starším, renovovaným nábytkem, ale působí patřičně i vedle nábytku moderního. Všechny produkty jsou vyráběny z cela nového stolařského řeziva se známým původem a technologií výroby. To spolu s velmi pečlivě realizovanou povrchovou úpravu zajišťuje životnost vyráběného nábytku doslova na generace.

 
 • zrcadlo Kód: 70/SMR
  Nástěnné zrcadlo Tereza
  Skladem

  Zrcadlo je nezbytnou součástí každé domácnosti, selského stavení i chalupy. Nástěnné zrcadlo Tereza nabízíme ve variantě ze smrkového i modřínového dřeva, zakázkově pak z dřeva jasanu a dubu.

  Zrcadlo Tereza je určeno do interiéru či na venkovní zastřešené plochy. Skvělým doplňkem nástěnného zrcadla je polička Denisa.

   

  od 4 990 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem