Nábytek na balkon

Balkony a terasy jsou pro mnohé z nás "zápražími dnešní doby", nebo alespoň mohou být, pokud se vybaví odpovídajícími prvky, zejména pak nábytkem. Elegantního nábytku pro balkony a terasy je na trhu jen malý výběr, a proto jsme naší nabídku rozšířili o nábytek na balkon. Ten je vyroben ve stejném stylu a se stejnou patinou i povrchovou úpravou, jako nábytek, který vyrábíme pro exteriéry i interiéry chalup a statků. Nejedná se ale o lacinou kopii historického nábytku. Snažíme se, po 20 letech zkušeností s renovacemi nábytku, navázat svou výrobou tam, kde výroba kvalitního lidového nábytku skončila. Nejedná se však o laciné kopie, naší snahou je vyrábět lidový a selský nábytek tak, jak by jej vyráběli staří mistři truhlářského řemesla, kdyby měli k dispozici moderní výrobní prostředky.

Pro venkovní prostředí

 

Nábytek na balkon, nebo-li také balkonový nábytek vyrábíme s ohledem na náročnější prostředí a dlouhodobé užívání ve venkovním prostředí. Je dle vaší volby vyroben ze smrku či modřínu, vždy s naneseným lakem a odpovídající povrchovou úpravou tak, aby mohl být dlouhodobě v náročnějších venkovních podmínkách, včetně částečnému vystavení sněhu a dešti.

Vzhledově působí náš nábytek patřičně na balkónech novostaveb v moderní zástavbě i v případě balkonů či teras historických objektů. Pro dosažení dlouhé životnosti nábytku, doporučujeme jeho užívání na zastřešených balkónech a terasách a odklizení v zimním období.