Nábytek z masivu

Nábytek vyrábíme výhradně z masivu - kvalitního stolařského řeziva ("pořádné fošny") s jasným původem a aplikovanou technologií sušení. Nepoužíváme překližku, lamino (lepené z odpadních pilin, potažené fólií), nepoužíváme ani laťovku (dřevěné hranoly z opadu s nalepenou překližkou).

Náš sortiment dřevěného nábytku z masivu obsahuje širokou nabídku, s níž lze vybavit interiér, zápraží i zahradu a terasy renovovaných statků, chalup, ale i moderních budov a novostaveb. Naše nabídka je rozdělena do kategorií:

 

Nábytek z masivu se vyznačuje dlouhou životností a odolností proti povětrnostním vlivům. Není zde, co by se, doslova, pokazilo. U masivu je po 30 a více letech možná snadná renovace, kterou lze opakovat mnohokrát, tj. přebrousit, znovu nanést povrchovou úpravu apod.

Pozn.: Někdy bývá nábytek z masivu zaměňován za lidový či také rustikální nábytek. Toto zaměňování považujeme za nepřesné, protože ne každý nábytek z masivu byl v minulosti rustikální a také neplatí, že by každý lidový nábytek byl nutně z masivu (alespoň ne v tom významu, jak jej obvykle dnes chápeme).