Dětský zahradní nábytek

Dětský zahradní nábytek vyrábíme ze dřeva smrku a nebo modřínu. Zahradní nábytek je vždy opatřen velmi pečlivě provedenou povrchovou úpravou s patinováním, která ho chrání před mechanickým poškozením i před působením povětrnostních vlivů. Svým vzhledem, i povrchovým patinováním se náš zahradní nábytek hodí do starší zrekonstruované chalupy s renovovaným nábytkem, ale patřičně působí i na zahrádkách novostaveb. Nejedná se o laciný "historicismus", ale nábytek, který přiznává svou novost. Vyrobeno s láskou pro ty nejmenší z nás.

Zahradní nábytek vyrábíme vždy z nového dřeva. Použito je kvalitní stolařské řezivo s moderním způsobem zpracování. Výsledný produkt je pak s životností "na generace". K tomu je ale potřeba odpovídající starostlivost: nábytek nesmí být bez patek položen a půdě a dlouhodobě vystavěn povětrnostním vlivům. Ani opakovaný déšť váš nábytek nepoškodí, ale nechat jej přes celou zimu venku rozhodně nedoporučujeme.

 
 • stolicka stokrle 1 Kód: 64/SMR
  Stolička Adélka
  Skladem

  Stolička, či také lidověji "štokrle" je jedním z nejužitečnějších kousků nábytku! Takové štokrle se hodí na každé zahrádce i v každé domácnosti. Použijete je jako sedátko pro děti, odkládací plochu i stoličku, pokud je třeba si někam "dosáhnout". Stoličku Adélku vyrábíme ze smrkového dřeva a modřínového dřeva, a to s povrchovou úpravou, či bez povrchové úpravy.

  Zakázkově lze stoličku zhotovit z dřeva dubu či jasanu.

  od 2 490 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem